Hakkımızda - Otoyolcu

Hakkımızda

OTOYOLCU.COM NEDİR?


TÜRKİYENİN EN BÜYÜK ARAÇ KİRALAMA PLATFORMU


Türkiye de araç kiralamak isteyen insanların bütün araç kiralama firmalarını tek bir yerde bulacağı, kiralık araç fiyatlarını fazla zaman harcamadan karşılaştırıp en iyi aracı en ucuza kiralayabileceği bir araç kiralama platformunun Türkiye'de olmadığını ve bu soruna bir çözüm bulmak umuduyla 20.03.2019 tarihinde otoyolcu.com kurulmuştur.Bireysel Üyerimize Sağladığımız Avantajlar

otoyolcu.com araç kiralama firmalarıyla araç kiralamak isteyenleri bir araya getiren bir araç kiralama platformudur.
Araç kirlamak isteyen misafirlerimize yüzlerce araç kiralama firmasını ve binlerce kiralık aracı tek bir sayfada listeyerek araç kiralamak isteyenler hem fazla zaman kaybetmeden hem de en iyi kiralık arabayı en ucuza kiralama imkanı sunmaktadır.
Araç kiralama firmalarına yapılan yorumlar ve puanlar sayesinde doğru firmayı seçme imkanı sunmaktayız ve araç kiralamak isteyen misafirlerden herhangi bir ücret yada komisyon almamaktadır.Kurumsal Üyelerimize Sağladığımız Avantajlar

Araç kiralama firmaları otoyolcu.com'a üye olarak bütün rezarvasyonlarını tek bir yerden kontrol etmelerini sağlayacak bir panele sahip olmaktadırlar. Bu sayede yeni gelen rezarvasyonları, eski rezarvasyonları ve sorunlu rezarvasyonları görüntüleme imkanına sahip olmaktadırlar.

otoyolcu.com üyelerine elektronik ticaret hacmini genişletme, marka bilinirliliğini arttırarak rekabet ortamında ön plana çıkmalarını, arama motorları ve sosyal medyada daha geniş yer bulmalarını sağlamaktadır. Ayrıca araç kiralama firmaları otoyolcu.com da hizmet vermek istediği lokasyonları belirleyerek vale hizmeti olan her noktada araçlarını yayınlama imkanı bulmaktadır.

otoyolcu.com kurumsal üyelerine daha fazla müşteriye ulaşma ve daha fazla rezarvasyon talebi alma imkanı sağlayarak her zaman rakiplerinin bir adım önünde olacaklardır.

otoyolcu.com Türkiye'de araç kiralama sektörününde hizmet vermekte olan bütün firmaları bünyesinde toplayarak araç kiralama sektörüne değer katmaya ve her zaman ileriye taşıma hedefinde olup araç kiralamak isteyen veya araç kiralama firmalarının haklarını eşit ve adil bir şekilde koruma prensibinden asla vazgeçmeyecektir.

Sizde kurumsal yada bireysel üye olarak otoyolcu.com ailesine katılamak ister misiniz?

Ödeme seçenekleri